Франківські чиновники знову сядуть в інвалідні візки

Франківські чиновники знову сядуть в інвалідні візки. івано-франківськ, доступність, перевірка, чиновник, інвалідність

Франківські чиновники знову сядуть в інвалідні візки. івано-франківськ, доступність, перевірка, чиновник, інвалідність

З нагоди відзначення Дня людей з обмеженими можливостями міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вирішив знову посадити чиновників у візки для людей з інвалідністю.

Про це він повідомив 19 листопада під час чергового засідання виконавчого комітету. За словами міського голови, таким чином місто знову перевірять на доступність, пише Фіртка.

“Так, цього року знову сядемо на візки, проїдемося містом і також зав’яжемо Вам очі. Так, у перших рядах управління транспорту та зв’язку, департамент комунальної політики, держархбудконтроль (перевіримо на доступність будинки, які ви здали), охорона здоров’я та соцзахист. Сядете на інвалідний візок – відчуєте”, – наголосив він.

Марцінків додав, що тим чиновникам, які бояться сідати у візки, викличе священника.

“Отця вам кликати, щоб освятив, а то минулого разу багато хто боявся сідати у візки. Наче люди віруючі, а тут стали забобонні”, – додав міський голова.

За словами Руслана Марцінківа, ще раз провести таку акцію його попросили з Асоціації людей з обмеженими можливостями.

“Чотири роки тому таку акцію ми вже проводили. Тепер перевіримо, чи стало місто доступнішим. Адже мав звернення від людей з інвалідністю, що така акція потрібна. Тому повторимо. Особливо цікаво, чи вдасться заїхати в будинки Держархбудконтролю, які вони здали в експлуатацію за останні роки”, – наголосив міський очільник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*