Гройсман хоче зробити усі українські міста доступними для інвалідів

Гройсман хоче зробити усі українські міста доступними для інвалідів. володимир гройсман, доступність, обмеженими можливостями, інвалід, інвалідність, person, man, tie, human face, clothing, suit, white-collar worker, shirt, chin, forehead. Volodymyr Groysman wearing a suit and tie

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман обіцяє докласти максимум зусиль для того, щоб усі населені пункти нашої держави були доступними для людей з інвалідністю.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Дуже хотілось би, щоб доступний транспорт, інклюзивні школи і, загалом, безбар’єрне середовище стало нормою для кожного населеного пункту України. І я, як Прем’єр-міністр, докладав і докладатиму до цього усі необхідні зусилля», – написав Гройсман.

За словами урядовця, ставлення до людей з інвалідністю та наявність необхідної інфраструктури – це показник цивілізованості країни.

Гройсман нагадав, що перебуваючи на посаді міського голови Вінниці, він намагався зробити усе можливе для того, аби у місті людям з обмеженими можливостями було жити комфортніше.

«Працюючи ще міським головою, я намагався зробити максимум для того, щоб у нашому місті життя людей з інвалідністю стало комфортнішим і щасливішим. У цьому була суть програми «Місто зручне для всіх», відповідно до якої встановлено десятки пандусів, адаптовано основні світлофори, створено службу перевезень людей на візках та реалізовано багато інших ініціатив», – додав глава Уряду.

Сьогодні – Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю. Ставлення до людей з інвалідністю та наявність не…

Опубліковано Volodymyr Groysman 5 травня 2017 р.

 

«Вголос»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*