Інклюзивні походи в гори: проєкт «On3Wheels — Фонд здійснення мрій» відкрив 4-й сезон (ФОТО)

Інклюзивні походи в гори: проєкт «On3Wheels — Фонд здійснення мрій» відкрив 4-й сезон (ФОТО). іван маслюк, олексій скриба, ветеран ато, гора пікуй, інвалідність

Інклюзивні походи в гори: проєкт «On3Wheels — Фонд здійснення мрій» відкрив 4-й сезон. іван маслюк, олексій скриба, ветеран ато, гора пікуй, інвалідністьСуспільне Львів

Благодійний фонд здійснення мрій «On3Wheels» розпочав 4 сезон інклюзивних походів у гори. У першій мандрівці в гори взяли участь одразу дві людини з інвалідністю: ветеран АТО Олексій Скриба та натхненник проєкту Іван Маслюк, він тестував український варіант “джульєтки”*, повідомляє Суспільне.

Для участі у поході зареєструвались 80 волонтерів.

Інклюзивні походи в гори: проєкт «On3Wheels — Фонд здійснення мрій» відкрив 4-й сезон. іван маслюк, олексій скриба, ветеран ато, гора пікуй, інвалідністьСуспільне Львів. Волонтери збираються для походу в гори.

Похід розпочався із села Верхнє Гусине Турківського району Львівської області. Біля підніжжя гори Пікуй, організатори дали поради та інструкції, як нести візки і команда вирушила.

Інклюзивні походи в гори: проєкт «On3Wheels — Фонд здійснення мрій» відкрив 4-й сезон. іван маслюк, олексій скриба, ветеран ато, гора пікуй, інвалідністьСуспільне Львів. Учасники проєкту вирушають на Пікуй.

Гора Пікуй найвища вершина Львівської області, висота сягає 1408 метрів, дорога пролягає лісовими схилами. Кілька разів учасники зупинялись для привалу, щоб відпочити та поїсти.

Олексій Скриба розповів Суспільному, що раніше ходив у гори, пізніше 3 роки служив на сході України там отримав поранення. Дружина Дарія Козакова розповідає, що сходження на Пікуй одна, з тепер вже здійснених, мрій.

Інклюзивні походи в гори: проєкт «On3Wheels — Фонд здійснення мрій» відкрив 4-й сезон. іван маслюк, олексій скриба, ветеран ато, гора пікуй, інвалідністьСуспільне Львів. Олексій Скриба з дружиною та волонтером на горі Пікуй.

” Ви знаєте, ми мріяли про подорож такого плану і от раптом , пролунав дзвоник і це просто такий подарунок долі, що хлопці подзвонили і сказали, що є отака можливість, тоді він сказав збирайся, ми їдемо в гори, я знаю ти про це мріяла”, — розповіла дружина Олексія Дарія Казакова.

Івана Маслюка підіймається на гірську вершину вже втретє, 4 липня тестував візок українського виробника.

Інклюзивні походи в гори: проєкт «On3Wheels — Фонд здійснення мрій» відкрив 4-й сезон. іван маслюк, олексій скриба, ветеран ато, гора пікуй, інвалідністьСпівзасновник проєкту Іван Маслюк на горі Пікуй.

“Принципових відмінностей немає, просто він новий і він зроблений в Україні. Відповідно ми маємо копію дуже близьку до оригіналу і це дуже круто”, — розповів один із засновників проєкту Іван Маслюк.

Інклюзивні походи в гори: проєкт «On3Wheels — Фонд здійснення мрій» відкрив 4-й сезон. іван маслюк, олексій скриба, ветеран ато, гора пікуй, інвалідністьСуспільне Львів. Учасники проєкту та волонтери на горі Пікуй.

Проєкт “On three wheels” вже четвертий сезон підіймає на українські вершини людей з інвалідністю, а все розпочалось у 2016 з мрії Івана Маслюка побачити океан. Тоді Іван із друзями перетнув 12 країн. Повернувшись додому, хлопці започаткували Фонд здійснення мрій. У межах проєктів фонду вже відбулось близько 40 інклюзивних походів.

* «Джульєтка» — візок, завдяки якому люди з інвалідністю долають гірські вершини.

Іванка Дуско

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*