Із засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Із засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. полтава, засідання, комітет забезпечення доступності, обмеженими фізичними можливостями, інвалід, person, table, indoor, clothing, woman, human face, group, people, smile, room. A group of people sitting at a table

Полтава. 2 березня відбулося чергове засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, яке провів заступник міського голови Віталій Нікіпелов. У робочій нараді взяли участь представники громадських організацій, які опікуються людьми з обмеженими фізичними можливостями різних нозологій.

На порядку денному – затвердження плану роботи комітету доступності на 2017 рік, яким передбачено продовження робіт по облаштуванню закладів охорони здоров’я, освіти, культури та спорту; організація доступності до інших об’єктів соціального призначення.

Зокрема, під час засідання було вирішено направити звернення до міського голови від комітету з проханням врахувати вимоги доступності при реконструкції 3-ї міської клінічної лікарні. Також, у плані роботи на 2017 рік питання пристосування загальноосвітніх закладів, у яких проводиться зовнішнє незалежне оцінювання, відповідно до вимог доступності.

Заплановано на 2017 рік і вирішення питання пристосування для маломобільних груп зупинок громадського транспорту, встановлення відповідних знаків та позначок для слабо зрячих та людей з вадами слуху, а також встановлення відповідних світлофорів. Окрім цього, у планах на поточний рік – облаштування для маломобільних груп населення місць відпочинку на міських пляжах.

Після детального обговорення та внесення правок, зазначений план роботи на поточний рік був підтриманий усіма учасниками комітету по забезпеченню доступності одноголосно.

Полтавська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*