Херсонський окружний адміністративний суд отримав відзнаку «Заклад дружній до людей з інвалідністю»

Херсонський окружний адміністративний суд отримав відзнаку «Заклад дружній до людей з інвалідністю». херсон, відзнака, доступність, суд, інвалідність, person, wall, smile, clothing, human face, indoor, woman, standing, people, library. Deana Uppal et al. posing for the camera

Херсонський окружний адміністративний суд отримав відзнаку «Заклад дружній до людей з інвалідністю». херсон, відзнака, доступність, суд, інвалідність21 грудня 2017 року в Херсонському окружному адміністративному суді відбулася зустріч з представниками Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Велід», в процесі якої було обговорено ряд питань по забезпеченню доступності приміщення суду для людей з інвалідністю для реалізації ними своїх прав, визначених ч. 3 ст. 7 Закону України «Про судоустрій та статус суддів».

За результатами зустрічі членом даної організації Я.Лебєдєвою, радником міського голови, членом комітету доступності Херсонської міської ради голові суду О.Бездрабку було вручено відзнаку «Заклад дружній до людей з інвалідністю», що свідчить про відповідність приміщення Херсонського окружного адміністративного суду всім вимогам доступу людей з інвалідністю до правосуддя.

Херсонський окружний адміністративний суд закликає підприємства, установи, організації міста зробити більш доступними свої приміщення для всіх без винятку громадян!

Херсонський окружний адміністративний суд отримав відзнаку «Заклад дружній до людей з інвалідністю». херсон, відзнака, доступність, суд, інвалідність

За повідомленням прес-служби суду

Судова влада України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*