Комітет “доступності” обговорював питання доступності об’єктів для маломобільних осіб (ФОТО)

Комітет “доступності” обговорював питання доступності об’єктів для маломобільних осіб (ФОТО). вараш, комітет, доступність, засідання, обговорення

Комітет “доступності” обговорював питання доступності об’єктів для маломобільних осіб. вараш, комітет, доступність, засідання, обговорення

Відбулося засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Так, 9 грудня, присутні фахівці першочергово розглянули відповіді від підприємців, що надійшли на лист від 20 жовтня про забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів, що знаходяться у власності на території Вараської громади.

Так секретар комітету, заступник начальника Відділу архітектури та містобудування Наталія Колесінська повідомила, що надійшло лише дві письмові відповіді від підприємця Анатолія Бортніка та підприємця Сергія Островного.

Під час обговорення комітет вирішив рекомендувати Анатолію Бортніку привести усі будівлі, які знаходяться у власності, до вимог доступності маломобільних груп населення та Відділу державного архітектурно-будівельного контролю проінспектувати усі об’єкти. Щодо звернення Сергія Островного, надано доручення Відділу державного архітектурно-будівельного контролю провести перевірку дотримання проєкту будинку фактично виконаним будівельним роботам.

Наступними питаннями розглянули звернення громадянина Анатолія Тимощука щодо облаштування місця для зберігання інвалідного візка в буд.18 по м-р Вараш, громадянина Миколи Салівоніка щодо облаштування персональної автостоянки по м-р Будівельників 31/2, громадянина Івана Сидорчика щодо встановлення поручнів на східцях при вході до об’єктів соціального призначення.

Також члени комітету обговорили розробку Програми доступності маломобільних осіб до об’єктів соціального призначення, житлового фонду та дорожньо-транспортної інфраструктури. Зокрема, керуючий справами виконавчого комітету Сергій Денега проінформував комітет доступності, що готується розпорядження міського голови на розробку Програми.

“В результаті на засіданні комітету ми дали пряму вказівку Відділу державного архітектурно-будівельного контролю робити аудит будівництв і незавершених будівництв на дотримання державних будівельних норм по доступності і рекомендували міському голові створити робочу групу по аудиту соціальних об’єктів “вхідної” групи – це, мається на увазі, сходи”, – розповідає Сергій Денега.

Вараська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*