Комунальники розповіли про заходи доступності в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Комунальники розповіли про заходи доступності в Івано-Франківську (ВІДЕО). івано-франківськ, візочник, доступність, комунальники, інвалідність, road, outdoor, tree, street, building, city, way, sky, curb. A city street with cars parked on the side of a road

Комунальники розповіли про заходи доступності в Івано-Франківську. івано-франківськ, візочник, доступність, комунальники, інвалідність

Доступний Івано-Франківськ. В комунальному Департаменті презентували власне бачення щодо заходів для забезпечення зручності пересування маломобільних груп. Фахівці стверджують, під час проектування дорожньої інфраструктури послуговуються американським та європейським досвідом. Тобто, за принципом універсального користування об’єктами благоустрою для всіх.

Не лише технічними засобами можна забезпечити доступність вуличної інфраструктури, переконаний Михайло Смушак, але й раціональними вирішеннями. Це, зокрема зонування території та її належне маркування. В тому числі використання спеціальних вказівників для людей з вадами здоров’я.

Параолімпієць Василь Петрунів отримав інвалідність понад двадцять років тому. Каже, пересуватися містом тоді було вкрай важко. Заходи з доступності в Івано-Франківську впроваджуються лише упродовж останніх років. Однак Василь наголошує, пішохідні зони не ще не стали зонами комфорту для візочників.

Значної уваги комунальники приділяють роботі над власними помилками. Стверджують, всі прогалини у вже запроваджених об’єктах, враховують під час наступного благоустрою.

Віра Лутчин, Юрій Храбатин, Новини на Вежі

Телерадіокомпанія “Вежа”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*