Кожна третя маршрутка в Калуші буде пристосована для людей із інвалідністю

Кожна третя маршрутка в Калуші буде пристосована для людей із інвалідністю. калуш, автобус, доступність, засідання, інвалідність, bicycle, wheel, outdoor, land vehicle, tire, bus, vehicle, road, yellow, bicycle wheel. A bicycle parked in front of a bus

Кожна третя маршрутка в Калуші буде пристосована для людей із інвалідністю. калуш, автобус, доступність, засідання, інвалідність

Днями під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко відбулося чергове підсумкове засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, членами якої є представники виконавчих органів міської ради, представники громадських організацій, що представляють інтереси інвалідів опорно-рухового апарату, зі слуху та зору.

Йшлося про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, інформують “Вікна” з посиланням на прес-службу Калуської міської ради.

Запроваджено обов’язкову наявність на міських і приміських маршрутах автобусів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю. До кінця 2019 року таких автобусів має бути 35%, а з 2020 року – 50%.

Також ішлося про внесення змін до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення та виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*