Львову потрібна програма облаштування будинків засобами для руху «візочників», – депутат

Львову потрібна програма облаштування будинків засобами для руху «візочників», – депутат. львів, михайло дідух, візочник, пандус, інвалідність, person, indoor, man, human face, face, forehead, portrait, wrinkle, eyes, chin. A man looking at the camera

Львову потрібна програма облаштування будинків засобами для руху «візочників», – депутат. львів, михайло дідух, візочник, пандус, інвалідність

У місті порушили питання розробки програми адресного фінансування для створення умов комфортного пересування осіб з інвалідністю, які користуються кріслами-візками.

8 червня із такою пропозицією на сесії ЛМР виступив депутат фракції «Народний контроль» Михайло Дідух.

За словами посадовця, зараз лише кілька адрес у Залізничному та Сихівському районах мають умови у будинках для нормального руху людей з інвалідністю.

“«Візочники» повсюди стикаються з труднощами в пересуванні. Особливою проблемою є виїзд з під’їзду будинку, оскільки більшість багатоповерхівок непристосовані для пересування людей з обмеженими можливостями. Відсутні пандуси чи підйомники”, – зазначив Михайло Дідух.

Для початку, рекомендується проаналізувати будинки, де мешкають люди у візках, на наявність пристосованих засобів для безперешкодного пересування.

Також – передбачити можливість встановлення підйомників (орієнтовна вартість 45-70 тис. грн) у під’їздах будинків, де проживають люди з обмеженими можливостями.

«А ще важливо розпочати розробку міської програми адресного фінансування для створення умов життєдіяльності для осіб з інвалідністю, які користуються кріслами-візками», – додав депутат.

Справжня Варта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*