Люди з обмеженими можливостями розповіли наскільки зручним є Луцьк (ВІДЕО)

Люди з обмеженими можливостями розповіли наскільки зручним є Луцьк (ВІДЕО). луцьк, доступність, обмеженими можливостями, ток-шоу, інвалід, wheelchair, person, chair, furniture. A group of people standing in front of a bicycle

Люди з обмеженими можливостями розповіли наскільки зручним є Луцьк. луцьк, доступність, обмеженими можливостями, ток-шоу, інвалід

У п’ятницю, 13 жовтня, у ток-шоу “Протилежний Погляд LIVE” говорили про те, з якими проблемами доводиться щоденно стикатися у побуті людям із обмеженими можливостями, інформує ІА “Конкурент”.

Ведуча Галина Падалко поцікавилася у гостей програми керівника Громадської організації “Автомобільний клуб інвалідів “Поршень Волині” Валентина Шабуніна та художниці Тетяни Панасюк чи покращилося місто Луцьк протягом п’яти-десяти років в аспекті доступності.

“Ви бачите якісь позитивні зрушення?”, – запитала ведуча.

“Є динаміка, але вона повільна. Хотілось би більше”, – відповіла Тетяна.

“Так, дуже повільно”, – підтвердив Валентин.

“І, знаєте, я зауважила такий момент, от зараз центральна частина міста і на ГПЗ, вулиця Станіславського, зробили нові узбіччя. І ці узбіччя, вони не є доступними для людей на візку. Тобто зробили заниження, але воно символічне”, – додала художниця.

Також зауважила, що є такий із девізів – не робіть для нас без нас.

“А проспект Соборності і ось тут біля “України” (готель – ред.) центр також, то нас запрошували, ми приїжджали і показували, що “от, ви зробили неправильно”. І вони переробляли”, – розповів керівник ГО.

“Але з іншого боку, наприклад, спуск навпроти кафе “Юність” є, а підйому немає. Тобто треба заїжджати. І знову ж таки, я стикаюся з тим, що я на своєму візочку їду і біля мене тут машини. Тротуари для мене не є доступними”, – підсумувала Тетяна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*