Людина з інвалідністю не може користуватися підземкою в центрі Сум (ВІДЕО)

Людина з інвалідністю не може користуватися підземкою в центрі Сум (ВІДЕО). суми, пандус, підземка, підземний перехід, інвалідність, outdoor, person, snow. A man that is sitting in the snow

Олег Габ 26 років пересувається за допомогою інвалідного візка. Скористатися підземкою біля фонтана “Садко”, де завершили ремонт, чоловік не може тому, що не наважується спуститися пандусом.

“То, что здесь сделано для людей с инвалидностью – это плевок, им, как говориться, в душу”, – сказав пан Олег.

На відновлення підземного переходу виділяли 3,5 мільйонів гривень. З них витратили 1,8. Решту рішенням місцевих депутатів планують передати ДП “Паркінг”. Саме на його балансі і буде утримуватись об`єкт. Начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства міськради Віталій Шилов повідомив, що за домовленістю з балансоутримувачем підлогу, навіси та пандуси має зробити ДП “Паркінг”. Керівник підприємства Олег Славгородський повідомив, що не знає у якому вигляді буде забезпечено безпечне пересування для людей з інвалідністю підземкою, оскільки не виготовлено проекту.

Зараз ремонт у переході призупинили. До нього, за словами, директора ДП “Паркінг”, повернуться навесні. За інформацією управління статистики Сумщини, людей з інвалідністю першої групи у Сумах зареєстровано 1290 осіб.

UA:СУМИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*