Марина Хонда: коли на столичні вулиці повернеться соціальне таксі

Марина Хонда: коли на столичні вулиці повернеться соціальне таксі. київ, послуга, соціальне таксі, торги, інвалідність

Марина Хонда: коли на столичні вулиці повернеться соціальне таксі. київ, послуга, соціальне таксі, торги, інвалідність

Соціальне таксі для людей з інвалідністю повернеться на вулиці столиці після того, як затвердять нормативи та проведуть торги на цю послугу. Про це написала заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Соціальне таксі ми запланували ще у 2019 році. На шляху втілення цього проєкту в життя виникло дві проблеми: відсутність нормативно-правової бази і стандартів надання послуги та відсутність спеціалізованих надавачів послуг», — наголосила Марина Хонда.

Вона нагадала, що в жовтні 2020 року місто запустило проєкт в режимі пілоту, спільно з КО «Київспецмедтранс» (єдина компанія, яка змогла надати спеціально обладнані авто), щоб визначити потребу, прорахувати логістику, виявити недоліки. Адже нюансів дуже багато і всі вони повинні бути враховані. Наприклад, виявити нозології, які не можуть пересувати в автомобілях типу «седан».

Пілотний проект тривав із 1 жовтня по 31 грудня 2020 року. Участь у проекті взяли 140 дітей різних нозологій, які здійснили понад 600 поїздок.

«З огляду на результати „пілоту“, ми зробили висновки, розробили власну нормативну базу та стандарти надання послуг. Наразі — відбувається юстування нормативів, після чого будуть оголошені торги. Як тільки всі ці моменти будуть вирішені — соціальне таксі повернеться на вулиці міста. Але вже в масштабах усієї столиці. Сподіваюся, що це відбудеться якомога швидше!», — підкреслила Марина Хонда.

До слова, у Києві майже 12 тисяч дітей з інвалідністю. З них — близько 5 тисяч потребує послуги соціального таксі.

Вікторія Гребінь

«Вечірній Київ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*