«Милиці переносять в якийсь паралельний світ», – лучанин про те, як вирішені проблеми інвалідів у місті

«Милиці переносять в якийсь паралельний світ», – лучанин про те, як вирішені проблеми інвалідів у місті. луцьк, колясочник, милиці, обмеженими можливостями, інвалід, floor, indoor, weapon, person, wood, wooden, hard, tool, cold weapon. A close up of a hard wood floor

«Милиці переносять в якийсь паралельний світ», – лучанин про те, як вирішені проблеми інвалідів у місті. луцьк, колясочник, милиці, обмеженими можливостями, інвалід

Лучанин по-новому подивився на те, як місто пристосоване для інвалідів, після того, як йому самому довелося «помандрувати» Луцьком на милицях.

«Куля дуже багато міняє в голові, навіть якщо вона попала в сідниці..!», – щоб по новому зрозуміти ці слова Аль Капоне, мені довелось зламати ногу…», – написав Ігор Алексєєв на своїй сторінці у Фейсбуці.

Після перелому гомілки йому довелося відчути на собі, «наскільки важко й відсторонено живуть інваліди з вадами опорно-рухового, колясочники й т.д. в нашій країні», зокрема – у Луцьку.

«Милиці переносять в якийсь паралельний світ, де все по-іншому. Ті речі, які ще вчора здавались елементарними, сьогодні стають проблемою. Банальні сходи, похід в магазин чи сьогоднішній візит в пологовий будинок до коханої, це все, я вам скажу здорово бодрить, якщо ти не можеш повноцінно рухатись!», – ділиться він своїми враженнями.

Чоловік зауважив, що ні тротуари, ні під’їзди, ні більшість магазинів не пристосовані для людей з обмеженими можливостями: «про громадський транспорт я взагалі мовчу!», – емоційно додає він.

Тож лучанин закликав берегти своє здоров’я й здоров’я близьких і не бути байдужими до долі тих, хто не в змозі просто ходити сходами.

Район.Луцьк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*