Місто Бреда у Нідерландах – найзручніше в Європі для людей з обмеженими можливостями

Місто Бреда у Нідерландах – найзручніше в Європі для людей з обмеженими можливостями. access city award, бреда, нідерланди, найзручніший, інвалідність, road, person, outdoor, bicycle, bicycle wheel, wheel, land vehicle, footwear, vehicle, tire. A bag of luggage

Місто Бреда у Нідерландах визнали найзручнішим європейським населеним пунктом для людей із обмеженими можливостями, інформує МІА Вектор Ньюз.

Місто отримало нагороду Access City Award-2019, яку вручає Європейська комісія спільно з Європейським форумом з питань інвалідності, повідомляє сайт ЄК.

“Занадто часто люди з обмеженими можливостями відчувають себе ізольованими, тому що не можуть отримати доступ до громадських приміщень або транспорту.

У місті Бреда публічні місця, такі як парки та магазини, є доступними для кожного. Цифрові технології гарантують, що всі громадяни можуть користуватись громадським транспортом”, – заявила на церемонії в Брюсселі європейський комісар з питань зайнятості, соціальних справ, навичок і мобільності робочої сили Маріанна Тіссен.

На нагороду претендували 52 європейські міста. Друге місце зайняло французьке місто Евре, третє – польська Гдиня.

Угорське місто Капошвар та іспанське Віго отримали особливі відзнаки. Капошвар – за продовження своїх розробок, Віго – за інноваційну архітектуру у складній топографії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*