На Переяславщині запрацювало “соціальне таксі” (ВІДЕО)

На Переяславщині запрацювало “соціальне таксі” (ВІДЕО). студениківська отг, перевезення, підйомник, соціальне таксі, інвалідність

2018-му році було запроваджено програму щодо стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень людей з інвалідністю «соціальне таксі», в якій Студениківська ОТГ взяла участь. Поданий пакет документів пройшов конкурсний відбір серед 60-ти проектів, та був розглянутий робочою групою Міністерства соціальної політики України і потрапив у групу 28-ми кращих проектів. І ось уже новенький мікроавтобус вартістю півтори мільйона отримала громада Студеників.

На Переяславщині запрацювало “соціальне таксі”. студениківська отг, перевезення, підйомник, соціальне таксі, інвалідність

Транспорт 2019 року випуску, укомплектований спеціальним підйомником, кількістю місць 6 з них 2 на інвалідних візках, для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Але, як зазначали на урочистостях гості та голова ОТГ, використання у нього буде якнайширше, починаючи від перевезення людей із обмеженими можливостями і закінчуючи пенсіонерами та мамами із дитячими візочками.

Тепер візочники та інші громадяни, що мають фізіологічні обмеження, мають змогу побачити Україну, взяти участь у семінарах, творчих конкурсах, і просто безкоштовно поїхати у Переяслав і пройти медогляд.

До того ж інші громади також можуть замовити у Студениківської це таксі, і показати світ своїм людям, що прикуті до свого двору, вулиці. Вартість для таких громадян буде символічною, а для людей Студениківської громади буде безкоштовно. Невдовзі з’явиться диспетчер, та короткий номер.

Зазначимо, ще 30 серпня отримає таку техніку також Тетіївська ОТГ.

Студениківська об’єднана територіальна громада

Відео: Інтернет-видання “Новий Погляд. Тижневик перспективної молоді”

Новости Киева

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*