На Полтавщині запрацює «соціальне таксі»

На Полтавщині запрацює «соціальне таксі». полтавщина, обмеженими фізичними можливостями, пенсіонер, соціальне таксі, інвалідність, outdoor, land vehicle, person, vehicle, transport, wheel, van. A person standing next to a truck

На Полтавщині запрацює «соціальне таксі». полтавщина, обмеженими фізичними можливостями, пенсіонер, соціальне таксі, інвалідність

У Полтавській області нараховується 443,5 тис. пенсіонерів, в тому числі 250 тис. – мешканці сільської місцевості. 83 тис. людей похилого віку мають інвалідність, з них 3,9 тис. пересуваються на візках. Сільська інфраструктура наразі не відповідає усім необхідним вимогам щодо пересування людей з обмеженими фізичними можливостями, а відтак в області починає працювати «соціальне таксі», повідомляє Vpoltave.info.

Таку ініціативу підтримали депутати на сесії Полтавської обласної ради, проголосувавши за проект рішення «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки».

Щоб люди з інвалідністю на візках та пенсіонери, які втратили рухову активність, могли безперешкодно пересуватись у сільській місцевості, планують закупити «соціальне таксі» – мікроавтобуси, які будуть обладнані спеціальними підйомниками.

Придбання такого транспорту здійснюватиметься шляхом співфінансування у розмірі 50% за рахунок коштів обласного бюджету при умові виділення коштів з місцевих бюджетів (не менше 50% вартості).

Загалом, на реалізацію Програми цього року спрямовано 18530, 6 тис. грн з обласного бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*