На Приморському бульварі з’являться «Доступні зупинки»

На Приморському бульварі з’являться «Доступні зупинки». мариуполь, доступність, зупинковий комплекс, пляж, інвалідність, bicycle, tree, outdoor, wheel, bicycle wheel, bike, land vehicle, person, tire, chair. A man riding on the back of a bicycle

На Приморському бульварі з’являться «Доступні зупинки». мариуполь, доступність, зупинковий комплекс, пляж, інвалідністьМаріуполь. Біля спеціально обладнаного пляжу для людей з інвалідністю з’являться дві зупинки, максимально обладнані елементами доступності. Про це в ході робочого об’їзду розповів перший заступник міського голови Олександр Голтвенко.

«На Приморському бульварі вже давно була необхідність в установці зупинкового комплексу з додатковими опціями для людей з інвалідністю. Таке завдання поставив міський голова», – зазначив Олександр Голтвенко.

Одна з переваг майбутніх зупинок то, що її заїзна кишеня буде вище – на рівні підлоги тролейбуса, та її обладнають пандусом. Таким чином, маріуполець зможе безперешкодно пересуватися на інвалідному візку, а його відпочинок на пляжі для людей з інвалідністю буде ще комфортнішим.

Мариупольский городской совет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*