На станції П’ятихатки придніпровські залізничники побудували пішохідний міст, який обладнано підіймачами для інвалідних візків

На станції П’ятихатки придніпровські залізничники побудували пішохідний міст, який обладнано підіймачами для інвалідних візків. п’ятихатки, підіймач, пішохідний міст, інвалідний візок, інспекція, sky, building, outdoor, fog, bridge, fixed link, overpass, beam bridge, railroad. A close up of a bridge

На станції П’ятихатки придніпровські залізничники побудували пішохідний міст, який обладнано підіймачами для інвалідних візків. п’ятихатки, підіймач, пішохідний міст, інвалідний візок, інспекція28 грудня 2017 року в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час робочої поїздки в Дніпропетровську область проінспектував зведений придніпровськими залізничниками залізобетонний пішохідний міст у м. П’ятихатки. З новобудом очільника галузі ознайомив директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський.

Потреба в будівництві нового пішохідного мосту на цій станції виникла через те, що існуючий пішохідний міст, який побудували ще у 1952 році, було визнано дефектною спорудою. Несучі конструкції цього мосту були металевими, а пішохідна частина – з дерев’яного настилу. Окрім того, залізничні колії з інтенсивним рухом потягів ділять м. П’ятихатки навпіл, тож містянам був потрібен надійний та зручний пішохідний перехід через колії.

Будівельні роботи розпочалася влітку 2016 року, і виконувалися переважно структурними підрозділами ПАТ «Укрзалізниця». Так, Дніпровський мостобудівельний поїзд регіональної філії «Придніпровська залізниця» як генеральний підрядник виконав роботи з влаштування опор, монтажу залізобетонних прогонових будов та східців. Влаштуванням палевої основи опор та забиванням 110 залізобетонних паль займався Львівський мостобудівельний поїзд. Усі залізобетонні конструкції (палі, фундаменти опор, опори, прогонові будови) виготовив Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал. Фарбування залізобетонних та металевих конструкцій мосту, благоустрій прилеглої до мосту території, а також облаштування контактної мережі та освітлення на пішохідному мосту виконали структурні підрозділи Придніпровської залізниці.

Зовнішні підрядні організації були задіяні лише для робіт, з асфальтування та влаштування п’яти підіймачів для маломобільних верств населення.

Новий міст має довжину 182 м, на посадочні платформи ведуть 5 сходів, на яких змонтовані підіймачі для інвалідних візків. У мережі Укрзалізниці ще немає аналогів цьому новобуду.

«Для нас принципово важливо, щоб пасажири, які користуються послугами залізниці, почували себе на об’єктах залізничної інфраструктури не лише комфортно, а й безпечно. Дякую будівельникам за гарну роботу», – зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у ході інспектування мосту.

Передбачається, що старий металевий пішохідний міст на станції П’ятихатки буде демонтований у першому кварталі 2018 року.

Придніпровська залізниця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*