На засіданні постійної комісії депутати схвалили Положення про порядок надання нової послуги у нашій громаді – “Соціальне таксі”

На засіданні постійної комісії депутати схвалили Положення про порядок надання нової послуги у нашій громаді – “Соціальне таксі”. ковель, засідання, послуга, соціальне таксі, інвалідність

На засіданні постійної комісії депутати схвалили Положення про порядок надання нової послуги у нашій громаді – “Соціальне таксі”. ковель, засідання, послуга, соціальне таксі, інвалідність

Ковель. Засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів провів голова комісії Андрій Мілінчук за участю Віри Федосюк, Тетяни, Середюк, Галини Стасюк.

Присутні підтримали проєкти рішень про затвердження:

– Положення Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю м. Ковеля в новій редакції та Порядок здійснення реабілітаційних заходів в Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю м. Ковеля в новій редакції;

– переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Ковеля в новій редакції.

– Положення про порядок надання транспортної соціальної послуги «Соціальне таксі» транспортним засобом спеціалізованого призначення Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Ковеля.

Як ми повідомляли, у нашій громаді ця послуга буде надаватись особам з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, порушення зору, інтелектуальні та психічні порушення, та іншим маломобільним групам населення (особи похилого віку, інші особи, які не можуть пересуватися самостійно), та які не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів.

Вони матимуть право отримати послугу не більше чотирьох разів на місяць, за виключенням випадку, коли замовлення понад встановлену кількість разів зумовлене необхідністю відвідування медичних закладів.

Щоб скористатись «Соціальним таксі», необхідно буде укласти письмовий договір з Територіальним центром соціального обслуговування.

Фінансування послуги здійснюватиметься за кошти місцевого бюджету.

Ковельська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*