Наскільки доступні лікувальні заклади Чернівців та тролейбуси для людей з інвалідністю (ВІДЕО)

Наскільки доступні лікувальні заклади Чернівців та тролейбуси для людей з інвалідністю (ВІДЕО). чернівці, доступність, засідання, особливими потребами, інвалідність, person, indoor, wall, floor, computer, clothing, laptop, group, man, people. A group of people sitting at a table with a laptop

Наскільки доступні лікувальні заклади Чернівців та тролейбуси для людей з інвалідністю. чернівці, доступність, засідання, особливими потребами, інвалідність

А ще про діяльність Патрульної поліції в процесі забезпечення прав людей з особливими потребами. У приміщенні Ратуші відбулося засідання комітету, де обговорювали ці важливі питання.

Наболіло, саме тому візочники – чернівчани зібралися на засіданні комітету забезпечення доступності при виконкомі Чернівецької міської ради. Вони хочуть, щоб Чернівці, а це і лікувальні заклади і транспорт, стали доступнішими для людей з інвалідністю.

Марія Нікітіна, візочниця: «Зупинки зовсім не пристосовані».

Переважно недоступним залишається і транспорт для людей з інвалідністю, скаржаться візочники Буковини.

Марія Нікітіна, візочниця: «Якщо їде навіть низькополий автобус чи тролейбус. Він зупиняється занадто далеко від тротуару і щоб у нього пересісти, ми змушені просити у перехожих людей».

Доступнішими, переконана візочниця Валентина Добридіна, мають бути і медичні заклади міста.

Валентина Добридіна, візочниця: «Якщо 1 поверх і є доступний, якщо там є заїзд, то, на жаль, немає ліфтів».

Столиця Буковини буде доступнішою, якщо до цього долучаться і представники влади, і пересічні буковинці, і працівники патрульної поліції, вважають люди з інвалідністю.

Валентина Добридіна, візочниця: «От наприклад біля міської рами ми приїхали з колегою, яка пересувається у інвалідних візках».

Водії нерідко залишають свої авто на парковках саме для людей з інвалідністю, підтверджують працівники патрульної поліції.

Дмитро Мендришора, т.в.о. заступника командира батальйону Управління патрульної поліції міста Чернівці: «У нашому місті такі порушення можна сказати часто».

Представники влади запевнили, що побідні засідання комітету забезпечення доступності відбуваються для того, щоб змінити ситуацію на краще.

Олександр Паскар, заступник Чернівецького міського голови: «У нас буде, якщо не помиляюсь, головний інженер тролейбусного управління, Який якраз по цьому питанню. Справа в тому, що ми піднімали на останньому, в правилах, що водії мають зупинятись майже в притул до цього, на жаль, не всі водії це роблять. Тому ми постійно працюємо, роз’яснюємо, що це треба робити».

Телеканал “Чернівці”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*