Неготовий. Пляж для людей з інвалідністю (ВІДЕО)

Неготовий. Пляж для людей з інвалідністю (ВІДЕО). одеса, медпункт, пандус, пляж, інвалідність, outdoor, sky, beach, person, shore, sandy, day. A group of people on a beach

Одеса. На сесії міськради депутат Лілія Леонідова пред’явила фотофіксацію того, що на 11-й станції Великого Фонтану пляж для людей з обмеженими фізичним можливостями не готовий. Зокрема, з’ясувалося, що новим пандусом ще користуватися не можна, незадовільним виявився і стан пляжного медпункту.

Лілія Леонідова, депутат ОМР
Да это новый пандус выполнен из нержавеющей стали он просто брошен на пляж. Дальше, если можно, туалеты закрыты практически все для людей с инвалидностью, дальше, пожалуйста, если открыты, то они не оснащены собственно эти вопросы, которые я регулярно слышу от людей с инвалидностью, дальше вот это медпункт я обращала внимание на комиссии соц. политики и лично общалась с руководителем департамента экологии, что необходимо до середины июля все таки так, чтобы люди могли получать услуги.

У відповідь Леонідовій голова департаменту екології Віталій Денісов зауважив, що увесь проект пляжу реалізувати було неможливо, через великий обсяг робіт, і вони будуть проходити, не заважаючи відпочинку людей. А зокрема пандус готовий на 60 відсотків, адже деталі для нього були привезені з Італії, через що відбулася затримка.

Медиагруппа ГЛАС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*