Обговорили проблеми доступності осіб з інвалідністю та шляхи їх вирішення

Обговорили проблеми доступності осіб з інвалідністю та шляхи їх вирішення. луцьк, доступність, засідання, інвалідність, інфраструктура, table, indoor, person, sitting, wall, people, group, computer, laptop, man. A group of people sitting at a table

Обговорили проблеми доступності осіб з інвалідністю та шляхи їх вирішення. луцьк, доступність, засідання, інвалідність, інфраструктура

Луцьк. 19 липня відбулось засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста. У ньому взяли участь перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Костянтин Петрочук, заступник директора департаменту соціальної політики Тетяна Корецька, керівники та працівники виконавчих органів міської ради, представники громадських організацій.

Начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури департаменту житлово-комунального господарства Віктор Яворський поінформував про зроблені у місті заходи, зокрема пониження тротуару для зручного заїзду на візку, викладання тактильної плитки для незрячих громадян, також до кінця року продовжуватиметься робота з пониження тротуарної плити та облаштування пандусів.

У присутніх на засіданні виникли ряд питань та зауважень до роботи департаменту ЖКГ, зокрема у місті існує проблема, що в багатьох місцях не має необхідного пониження, що ускладнює пересування не лише людям на інвалідних візках, а й мамам з колясками.

Голова волинського осередку ВГО “Генерація успішної дії” Віталій Ткачук висловив зауваження щодо відсутності озвучки у громадському транспорті, як внутрішньої, так і зовнішньої. Він зазначив, що ця проблема є дуже актуальною та потребує негайного вирішення, адже не всі незрячі мають змогу пересуватися містом з супроводжуючим постійно. Водночас, він висловив слова вдячності міській владі за вже зроблене, та роботу, яка триває. Міська влада активно підтримує та фінансово допомагає друку інформаційних табличок і меню шрифтом Брайля.

Григорій Недопад подякував всім присутнім та зазначив, що міська влада працюватиме над вирішенням нагальних проблем, щоб зробити наше місто доступним для всіх.

Відділ інформаційної роботи міської ради
(777904, 777946, 724727, 720665)

Луцька міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*