Одеські залізничники продовжують вдосконалювати умови для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури

Одеські залізничники продовжують вдосконалювати умови для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури. одеська залізниця, вади зору, доступ, шрифт брайля, інвалідність, abstract, screenshot. A close up of a metal bench

З метою створення належних умов для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури у 2016 р. у регіональній філії «Одеська залізниця» було обладнано спеціалізовані квиткові каси (із заниженим підвіконням) на вокзалах станцій Миколаїв, Херсон. Наразі працює 5 пристосованих для інвалідів квиткових кас по станціях Одеса-Головна, Роздільна, Черкаси, Миколаїв, Херсон.

Також проведено дублювання необхідної для пасажирів інформації шрифтом Брайля на вокзалах Котовськ, Роздільна, Вапнярка, Первомайськ-на-Бузі, Черкаси. На вокзалі станції Олександрія обладнано туалет для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Відтепер на всіх класних вокзалах регіональної філії «Одеська залізниця» у наявності туалетні кабінки або спеціалізовані туалети для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Крім того, для осіб з вадами зору оновлено візуальні контрастні попередження на пасажирських платформах та сходах центральних входів до будівель вокзалів Одеса-Головна, Шевченко, Миколаїв, Херсон.

Робота залізничників по вдосконаленню умов для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури продовжується.

Офіційний веб-сайт Укрзалізниці

Одна репліка к “Одеські залізничники продовжують вдосконалювати умови для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури”

  1. Лидія :

    Вопрос – а кто и когда поднимет платформы до уровня пола вагонов? Как в метро- заходишь просто перешагнув порог?
    Как было до капитального разрушения этих удобных платформ Кирпой-“реформатором”.
    Который сделал абсолютное зло. Отмыв при этом тонны денег в свой карман. А потом три раза застрелился…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*