Офіс Президента і МЗС перевірили на безбар’єрність, у будівлях починається ремонт

Офіс Президента і МЗС перевірили на безбар’єрність, у будівлях починається ремонт. мзс, олена зеленська, офіс президента, аудит, ремонт

Офіс Президента і МЗС перевірили на безбар’єрність, у будівлях починається ремонт. мзс, олена зеленська, офіс президента, аудит, ремонт

У будівлях Офісу Президента і Міністерства закордонних справ проведено аудит безбар’єрності та вже починаються роботи з реконструкції.

Про це розповіла дружина Президента Олена Зеленська в інтерв’ю виданню “Кореспондент”, повідомляє Укрінформ.

“Ми підписали меморандум про безбар’єрність із десятьма великими компаніями – і українськими, і іноземними. До них долучаються все більше і більше компаній. На жаль, у державній сфері це не завжди так. Тому ми сьогодні ініціюємо, наприклад, аудит безбар’єрності в держустановах. Уже пройшов аудит безбар’єрності в Міністерстві закордонних справ. Вони зараз розпочинають ремонтні роботи. Відбувся аудит безбар’єрності в Офісі Президента – ми маємо бути прикладом. Потихеньку починається його реконструкція – будівлю неможливо закрити всю повністю на ремонт”, – розповіла перша леді.

У той же час вона наголосила на тому, що з бізнесом вести справи щодо рівних можливостей найлегше. Зеленська зазначила, що бізнес “найактивніший і найрухоміший”, тоді як державні структури дуже зарегульовані і інерційні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*