Підприємців Чернівців спонукають зробити літні майданчики доступними

Підприємців Чернівців спонукають зробити літні майданчики доступними. чернівці, доступність, літній торговий майданчик, пандус, інвалідність, furniture, building. A store inside of a building

Підприємців Чернівців спонукають зробити літні майданчики доступними. чернівці, доступність, літній торговий майданчик, пандус, інвалідністьПідприємців – власників літніх торгових майданчиків департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради попереджає, що термін дії паспорту прив’язки на літній торговий майданчик їм не продовжать, якщо майданчик не буде пристосований для потреб маломобільних груп населення.

Для продовження терміну дії паспорту прив’язки літнього торгового майданчика та терміну дії договору на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності підприємцям необхідно звернутись до департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради із заявою, до якої додається:

– паспорт прив’язки літнього торгового майданчика;

– схема влаштування пандусу відповідно до вимог ДБН В.2.2-17:2006 «Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення» (план, розріз в М 1:100, 1:50).

Першими такі попередження вручено підприємцям, які мають дозвіл на розміщення літніх торгових майданчиків на вул. О.Кобилянської та прилеглих.

Обов’язковість доступності літніх торгових майданчиків передбачена вимогами Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та у рекомендаціях Комітету ООН з прав людей з інвалідністю щодо забезпечення особам з інвалідністю доступу до об’єктів, призначених для відвідування громадськістю.

Чернівецька міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*