Підземка продовжує роботу з доступності інфраструктури

Підземка продовжує роботу з доступності інфраструктури. київ, доступність, метрополітен, перевезення, інвалідність

Київ. У метрополітені відбулася робоча нарада з представниками ГО «ВГО «Національна асамблея людей з інвалідністю України».

Обговорили можливості перевезення людей з інвалідністю та людей з тимчасовим порушенням здоров’я, які переміщуються на кріслах колісних з електричним приводом. За словами представника від ГО «ВГО «Національна асамблея людей з інвалідністю України» Олександра Стадніченка, вага візка може сягати до 150 кг, а разом з людиною – до 300. Через вагу, габарит та технічні характеристики обладнання перевезення без спеціальних пристроїв та платформ не є безпечним як для самих пасажирів на таких візках, так і для інших користувачів підземки.

Тому на сьогодні перевезення пасажирів на кріслах колісних з електричним приводом не передбачено.

Водночас підприємство розуміє нагальність проблеми. На зустрічі обговорили можливості реалізації доступності станцій для людей з таким обладнанням.

Після проведеної робочої наради наступним етапом буде опрацювання технічних можливостей ліфтів, підйомників для ескалаторів та інших елементів станцій (сходи, контрольно-пропускні пункти) щодо здійснення безпечних перевезень після отримання технічних характеристик (параметрів) такого обладнання.

Робота по доступності у підземці продовжується. Нагадаємо, що облаштованими є 14 станцій. Також на підприємстві реалізовано можливість супроводу пасажирів з інвалідністю та маломобільних категорій.

Київський метрополітен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*