Питання безбар’єрного середовища для людей з інвалідністю обговорюватимуть в Ужгороді впродовж 3-х днів (ФОТО)

Питання безбар’єрного середовища для людей з інвалідністю обговорюватимуть в Ужгороді впродовж 3-х днів (ФОТО). воі соуі, ужгород, семінар, інвалід, інвалідність, table, person, sitting, people, group, indoor, man, clothing, bottle, human face. A group of people sitting at a table

Питання безбар’єрного середовища для людей з інвалідністю обговорюватимуть в Ужгороді впродовж 3-х днів. воі соуі, ужгород, семінар, інвалід, інвалідність

Учасники із 16 областей приїхали в Ужгород на навчально-практичний семінар для керівників та лідерів регіональних осередків Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» (ВОІ СОУІ), членів обласних та міських комітетів доступності, який розпочав роботу у нашому місті.

Семінар проводиться за підтримки Міністерства соціальної політики та Фонду соціального захисту інвалідів України, у ньому беруть участь голова ВОІ СОУІ Василь Назаренко, голова обласного товариства ВОІ СОУІ Денис Сухотін, представники департаменту захисту населення Закарпатської ОДА, управління праці та соціального захисту Ужгородської міської ради, волонтер Корпусу Миру зі США, який працює з Закарпатським регіональним центром соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» Роланд Лавалі, тема – «Організація забезпечення безперешкодного доступу людей з інвалідністю до об’єктів житлового та громадського призначення в Україні».

Упродовж трьох днів аналізуватимуть основні напрямки забезпечення безбар’єрного архітектурно-просторового середовища для людей з особливими потребами, співпрацю між органами влади і громадськими організаціями для поліпшення доступу інвалідів до соціальної інфраструктури тощо.

Заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак у вітальному слові наголосив, що в Ужгороді вже вдало реалізовано кілька цікавих проектів, у тому числі нещодавно відбулася поїздка до кошицьких лісів, де впровадили грантовий проект безбар’єрності, усім досвідом міська влада готова поділитися. Є також напрацювання для залучення міжнародних донорських організацій для продовження розвитку інфраструктури Ужгорода, адже головне, щоб люди з особливими потребами могли вести якомога активніше суспільне життя, бути незалежними від допомоги оточуючих.

«Закарпаття онлайн»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*