Питання безбар’єрності об’єктів «Великого будівництва» обговорили на робочій нараді у Донецькій ОДА (ФОТО)

Питання безбар’єрності об’єктів «Великого будівництва» обговорили на робочій нараді у Донецькій ОДА (ФОТО). велике будівництво, донецька область, доступність, нарада, інвалідність

Питання безбар’єрності об’єктів «Великого будівництва» обговорили на робочій нараді у Донецькій ОДА. велике будівництво, донецька область, доступність, нарада, інвалідність

Питання інклюзії проєктів, що реалізуються в рамках програми Президента України «Велике будівництво», розглянули учасники робочої наради, яка відбулась під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Дениса Клюшникова 19 жовтня.

Заступник очільника області зазначив, що в пріоритеті – відповідність фактичного стану об’єктів «Великого будівництва» державним будівельним нормам щодо вільного доступу для громадян з тимчасово чи постійно обмеженою мобільністю та людей з інвалідністю.

«На сьогодні Донецька область у рейтингу безбар’єрності на 8 місці. Наш рівень доступності оцінили по багатьом критеріям. Визначено, що він у нас становить 52%», – сказав він.

На вже побудованих об’єктах перевірялися відповідність зазначеним нормам дверей, зовнішніх пандусів, сходів на вході та всередині будівель, паркувальних місць, туалетних кімнат тощо.

До кінця року виявлені порушення на об’єктах, побудованих в рамках президентської програми «Велике будівництво», мають бути усунені. «Бачення таке, що всі об’єкти мають бути максимально доступними і відповідати державним будівельним нормам щодо безбар’єрності», – наголосив Денис Клюшников.

Також учасники наради обговорили питання якісного брендування об’єктів як під час будівництва чи проведення реконструкції, так і після завершення робіт.

Донецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*