Пляж для людей з інвалідністю у Сумах: проєкт застряг на початковому етапі (ВІДЕО)

Пляж для людей з інвалідністю у Сумах: проєкт застряг на початковому етапі (ВІДЕО). суми, коронавирус, пляж, проєкт, інвалідність

Пляж для людей з інвалідністю у Сумах: проєкт застряг на початковому етапі. суми, коронавирус, пляж, проєкт, інвалідність

Проєкт, який 2019 року переміг у сумському конкурсі громадських проєктів, досі не почали реалізовувати. Про це повідомив Микола Педоренко, автор проєкту “Комфортна зона відпочинку на р. Псел для дітей, пенсіонерів та людей з інвалідністю”, інформує Суспільне.

Проєкт отримав найбільше голосів – майже 3700, і таким чином, став найпопулярнішим серед 72 інших проєктів. З міського бюджету на нього мали виділити півтора мільйона гривень.

“Проєкт застряг на етапі укладення договору між департаментом інфраструктури та проєктною організацію. Для реалізації цього проєкту була створена робоча група, яка збиралася вже 6 разів. Пройшло вже пів року, а ми не посунулися ні на крок”, – розповів автор проєкту Микола Педоренко.

Як розповів голова Координаційної ради з питань громадського бюджету Сум Андрій Баранов, реалізація цього проєкту відкладається через зміни у законодавстві:

“Державні будівельні норми оновлені. Вони говорять про те, що до всіх пляжів треба забезпечити відповідний доступ, там має бути рятувальник. Якщо будувати в прибережній смузі, то це буде міський пляж. Міський пляж – це трохи інший проєкт, ніж подавали переможці, але ми визначимося з тим, як буде виглядати цей проєкт, щоб задовольнити і потребу всіх містян в міському пляжі, і задовольнити потреби людей з обмеженими можливостями. Через півтора тижні ми повертаємося до цієї розмови, запрошуємо авторів. Він буде розширений значно, тому що в тому обсязі, який пропонує автор, ми його не можемо зробити, бо державні будівельні норми вимагають більшого від міських пляжів. Я думаю, ми будемо додавати ще додатково кошти”, –

Як вказано на сайті громадського бюджету, на реалізації наразі 12 проєктів, поданих у 2018 році.

За словами Андрія Баранова, весь фонд громадського бюджету в цьому році, а це 10 мільйонів гривень, був перерахований до фонду охорони здоров’я на боротьбу з коронавірусом. Від перебігу пандемії залежить, чи будуть виділяти кошти на реалізацію проєктів-переможців у 2020-му, чи відкладуть це до наступного року.

Авторка – Олена Рашевська

Анна Скрипняк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*