Послуги для всіх? Депутати “ЄС” разом з інспектором на візку перевірили доступність ЦНАПів

Послуги для всіх? Депутати “ЄС” разом з інспектором на візку перевірили доступність ЦНАПів. київ, цнап, доступність, перевірка, інвалідність

Послуги для всіх? Депутати “ЄС” разом з інспектором на візку перевірили доступність ЦНАПів. київ, цнап, доступність, перевірка, інвалідність

Київ. Районні Центри надання адміністративних послуг вже кілька тижнів перевіряють на їх доступність для людей з інвалідністю. Один з інспекторів був на інвалідному візку та перевірив 4 ЦНАПи.

Про це повідомив депутат “Європейської Солідарності”, заступник голови КМДА Костянтин Усов.

“Ми перевіряємо доступність електронних черг, швидкість обслуговування, володіння співробітників іноземною мовою, можливість людям залишати відгуки на Google-картах, коректність роботи QR-кодів, наявність дезинфікуючих та гігієнічних засобів, комплектацію кімнат матері й дитини тощо”, – розповідає депутат.

Він підкреслює, що завдяки перевірці інспектора Олексія стало зрозуміліше, що треба допрацювати.

“Наприклад, паркувальне місце. Щоб людині на візочку можна було спокійно вийти з машини, воно має бути не менше 3,5 м шириною”.

Також, пандуси повинні бути під нахилом не більше 8%, двері – щонайменше 90 см, висота рецепції – не вищою за 70 см.

Сходи, в яких нижня та верхня повинні маркуватися жовтими тактильними смугами, щоб їх розрізнила людина з вадами зору.

Висота дверних ручок, поручнів та дзеркал у вбиральні. Це елементарний комфорт на відстані витягнутої руки людини з інвалідністю.

Інформаційні таблички зі шрифтом Брайля та сурдоперекладач для обслуговування людей з розладами мовлення чи слуху.

“Ми побачили ноу-хау – прикручені до підлоги стільці у фотозоні. Відсунути його не було можливості, тож Олексій сфотографуватися на документи не зміг. Те, що для більшості дрібниці, для декого – приниження і перешкоди. Ми усе це зафіксували і вже готові листи на голів РДА з вимогами усунути недоліки”, – підкреслив депутат.

“Великий Київ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*