Приміщення прокуратури області максимально облаштували для осіб з інвалідністю (ФОТО)

Приміщення прокуратури області максимально облаштували для осіб з інвалідністю (ФОТО). харківська область, доступність, приміщення, прокуратура, інвалідність, door, outdoor, window, gate, house. A building next to a fence

Приміщення прокуратури області максимально облаштували для осіб з інвалідністю. харківська область, доступність, приміщення, прокуратура, інвалідність

На виконання завдання Генеральної прокуратури України в рамках реалізації вимог Конвенції про права осіб з інвалідністю та низки законодавчих документів України прокуратура Харківської області виконує програму зі створення необхідних умов для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень прокуратури.

На сьогодні будівлю прокуратури області максимально облаштували для безперешкодного відвідування осіб з інвалідністю.

Зокрема, завершена реконструкція входу до громадської приймальні. Вхід облаштували пандусом з перилами та кнопкою виклику чергового.

Окрім того, у будівлі прокуратури проведено реконструкцію приміщення під спеціалізований санвузол для маломобільних відвідувачів.

Біля прокуратури виділені спеціальні паркувальні місця для автомобілів осіб з інвалідністю.

Для людей з вадами зору усі вивіски продубльовані шрифтом Брайля. У приміщенні відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури області є окремі закони і накази, роздруковані шрифтом Брайля. Зокрема, Закон України “Про звернення громадян”, Закон України “Про прокуратуру”, наказ прокурора Харківської області “Про порядок особистого прийому в органах прокуратури Харківської області”, графіки прийому громадян керівництвом Генеральної прокуратури України та прокуратури Харківської області тощо.

Роботу, проведену прокуратурою на цьому напрямі, схвалила громадська організація інвалідів «Креавіта». У листі на ім’я прокурора області Юрія Данильченка, віце-президент організації Олена Шингарьова зазначила, що на сьогодні у приміщенні прокуратури області створені усі умови для безперешкодного відвідування будівлі особами з інвалідністю та іншими представниками маломобільних груп населення. Від імені громадської організації вона висловила вдячність за створення доступності приміщення прокуратури.

Прес-служба прокуратури Харківської області

Прокуратура Харківської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*