Протягом наступних чотирьох років Київ планують зробити безбар’єрним для людей з підвищеними потребами

Протягом наступних чотирьох років Київ планують зробити безбар’єрним для людей з підвищеними потребами. київ, адаптація, доступність, універсальний дизайн, інвалідність, outdoor, building, window, city, large, tall, government building, sky, skyscraper, street. A large brick building

Протягом наступних чотирьох років Київ планують зробити безбар’єрним для людей з підвищеними потребами. київ, адаптація, доступність, універсальний дизайн, інвалідність

28 березня на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту депутати погодили затвердження Міської комплексної цільової програми «Київ без бар’єрів».

Мета програми — забезпечення рівних прав і можливостей для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Зокрема передбачається впровадження принципів універсального дизайну у формуванні міського простору, істотне підвищення рівня доступності всіх елементів міської інфраструктури для маломобільних груп населення, розробка та впровадження міських стандартів адаптації об’єктів до потреб осіб з інвалідністю.

“Згідно з даними Департаменту соцполітики, сьогодні в столиці проживає понад 155 тисяч людей з підвищеними потребами, тобто статус людини з інвалідністю має кожен 20 киянин. Київ має бути пристосований для рівного доступу до публічних просторів, громадського транспорту, державних та приватних будівель усіх категорій громадян. Якісний громадський простір, який надає рівні можливості всім є однією із головних ознак демократичного міста. Виключення окремих груп населення із міського життя є дискримінацією прав і свобод громадянина України”, – зазначив член постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я, співавтор відповідної програми Олександр Пабат.

Загалом цільова програма спрямована на забезпечення рівного доступу до інфраструктури та об’єктів міста для всіх категорій жителів та гостей Києва, зокрема, маломобільних груп населення людей, що відчувають труднощі при самостійному пересуванні, отриманні послуг, необхідної інформації або при орієнтуванні в просторі.

Строк дії Комплексної програми розрахований на ‎2018-2021 роки. Фінансове забезпечення програми на 4 роки становитиме 1,98 млрд грн. Передбачається, що виконавці програми мають щоквартально звітувати про стан її реалізації.

Цільову програму мають також розглянути на засіданні постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Потім її винесуть на пленарне засідання КМР.

Київська міська рада

Одна репліка к “Протягом наступних чотирьох років Київ планують зробити безбар’єрним для людей з підвищеними потребами”

  1. Лідія :

    Супер, але поки що на прохання хоча б включати ескалатор для інваліда на спуск в холах метро. київрада надіслала відповідь, що це дужжжжже багато електроенергії тратиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*