Результати дистанційного моніторингу громадської приймальні Міністерства юстиції України на предмет доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Результати дистанційного моніторингу громадської приймальні Міністерства юстиції України на предмет доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. міністерство юстиції україни, доступність, моніторинг, приймальня, інвалідність, abstract, art, screenshot. A close up of a metal bench

Працівниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проведено дистанційний моніторинг з метою з’ясування інформації про стан забезпечення доступності громадської приймальні Міністерства юстиції України для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повідомляє Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Моніторинг здійснювався шляхом направлення до Міністерства юстиції України опитувальника доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

За результатами моніторингу з’ясовано, що приміщення громадської приймальні Міністерства юстиції України, яке розташоване на території Державного підприємства «Центр оцінки та інформації» за адресою: вул. Євгена Сверстюка, 15, м. Київ, частково відповідає вимогам доступності для потреб осіб з інвалідністю, зокрема наявний пандус, кнопка виклику співробітників розміщена на висоті не вище 110 см, дверні прорізи та турнікети достатньо широкі для проходження крісла колісного, інформація розміщена на стендах в середині приміщення написана великим шрифтом контрастного кольору, санітарний вузол розміщений на доступному поверсі.

Проте кабіна санвузла не обладнана відповідно до потреб осіб, які пересуваються на кріслах колісних. Також не враховано потреби осіб з порушенням зору, оскільки відсутні тактильні таблички для таких людей.

У зв’язку із цим, існує потреба в усуненні недоліків, виявлених під час моніторингу, що дозволить особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення відвідувати громадську приймальню Міністерства юстиції України без перешкод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*