Результати моніторингу громадської приймальні Міністерства у справах ветеранів України щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Результати моніторингу громадської приймальні Міністерства у справах ветеранів України щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. міністерство у справах ветеранів україни, громадська приймальня, доступність, моніторинг, інвалідність, abstract, art, screenshot. A close up of a metal bench

Працівниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проведено дистанційний моніторинг з метою з’ясування стану забезпечення доступності громадської приймальні Міністерства у справах ветеранів України для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повідомляє Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Моніторинг здійснювався шляхом направлення до Міністерства у справах ветеранів України опитувальника доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

За результатами моніторингу з’ясовано, що приміщення громадської приймальні міністерства частково відповідає вимогам доступності для потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Зокрема, дверні прорізи та коридори достатньо широкі для проходження крісла колісного, в середині приміщення наявний пандус, облаштований відповідно до встановлених вимог, санітарний вузол розміщений на доступному поверсі та обладнаний відповідно до потреб осіб, які пересуваються на кріслах колісних. Окрім того, ліфт облаштовано світловими (графічними) позначеннями поверхів із звуковими сигналами.

Проте кнопка виклику співробітників та візуальна інформація на стендах в середині приміщення відсутня.

Також не враховано потреби осіб з порушенням зору, оскільки відсутні тактильні таблички для таких осіб.

У зв’язку із цим існує потреба в усуненні недоліків, виявлених під час моніторингу, що дозволить особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення відвідувати громадську приймальню Міністерства у справах ветеранів України без перешкод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*