Розпочато моніторинг доступу осіб з інвалідністю до приміщень підрозділів прикарпатської поліції (ФОТО)

Розпочато моніторинг доступу осіб з інвалідністю до приміщень підрозділів прикарпатської поліції (ФОТО). івано-франківська область, відділення поліції, доступність, моніторинг, інвалідність, window, house, door, clothing, footwear, person. A person sitting in front of a building

Розпочато моніторинг доступу осіб з інвалідністю до приміщень підрозділів прикарпатської поліції. івано-франківська область, відділення поліції, доступність, моніторинг, інвалідність

10 жовтня з ініціативи головного спеціаліста відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Кристини Овсепян, за участю ГО “СЛІД” та ГО «Культурно-освітнього товариства інвалідів «Українська молодіжна група»» в Івано-Франківській області розпочато моніторинг доступності до приміщень відділів та відділень ГУНП в Івано-Франківській області маломобільних груп населення (осіб з інвалідністю).

Метою моніторингу є розв’язання проблем доступності послуг поліцейських для людей з інвалідністю шляхом фізичного доступу до відділень поліції відповідно до державно-будівельних норм та Конвенції про права людей з інвалідністю.

Підґрунтям аудиту доступності є потерпілі внаслідок різних надзвичайних ситуацій, ДТП чи інших нещасних випадків, при яких громадяни отримали тілесні ушкодження, що призвели до обмеження повноцінно функціонувати в суспільстві – інвалідності, адже у суспільстві у всіх мають бути рівні права та можливості!

Проведено моніторинг Тисменицького та Тлумацького відділу/відділення поліції на наявність зони паркування, доступності входу до будівлі поліції, можливості потрапляння людей з інвалідністю до вестибюлю, інформаційних стендів та кімнати прийому громадян, а також наявність санвузла, облаштованого для людей з особливими потребами.

Сектор комунікації ГУНП в Івано-Франківській області

Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*