Ще раз про безперешкодний доступ

Ще раз про безперешкодний доступ. кривий ріг, грошова допомога, доступність, житлове приміщення, інвалідність

Кожна свідома людина зокрема та суспільство в цілому, покликані сприяти особам з інвалідністю в подоланні бар’єрів.

У місті Кривому Розі мешкає 32,4 тис. осіб з інвалідністю, серед яких півтори тисячі осіб на кріслах колісних та ін.

Ще раз про безперешкодний доступ. кривий ріг, грошова допомога, доступність, житлове приміщення, інвалідністьОрганами місцевого самоврядування продовжується робота щодо забезпечення людям з особливими потребами умов доступності і, в першу чергу, до їх житлових приміщень. Громадські організації осіб з інвалідністю також тримають «руку на пульсі» з цього питання та співпрацюють з органами влади.

Сім років поспіль в рамках Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Кривого Рогу особам з інвалідністю на кріслах колісних, які мешкають на перших поверхах, надається коштом міського бюджету одноразова грошова допомога для обладнання зручностями житлових приміщень, а саме: окремим виходом із пристроєм для з’їзду на колясці, перилами і, за необхідності, тамбуром з козирком та ін.

На сьогодні такою допомогою скористалося 22 особи, серед яких три сім’ї, що виховують дітей з інвалідністю, та одна подружня пара, де обидва пересуваються на кріслах колісних.

До виконкому Криворізької міської ради та на адресу міського голови Юрія Вілкула від осіб з інвалідністю надходять слова щирої подяки за можливість без перешкод та сторонньої допомоги потрапити до житлового приміщення.

Ще раз про безперешкодний доступ. кривий ріг, грошова допомога, доступність, житлове приміщення, інвалідність

Так, пані Олена, щиро дякує за створення для неї зручностей. Відтепер, їй не потрібно прохати рідних, друзів або знайомих про сторонню допомогу, щоб потрапити на вулицю.

Вона має можливість частіше бувати на прогулянках, відвідувати різноманітні заклади, приймати участь в різних заходах та зберігати технічні засоби реабілітації не в житловому приміщенні. І все це – завдяки матеріальній підтримці виконкому Криворізької міської ради.

Ми працюємо для мешканців міста Кривого Рогу.
Ваші зауваження та пропозиції просимо надавати за електронною адресою:
e-mail:
Наша робота – про людей турбота!

Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*