Широківській ОТГ передали спецавтомобіль для людей з інвалідністю (ФОТО)

Широківській ОТГ передали спецавтомобіль для людей з інвалідністю (ФОТО). широківська отг, перевезення, послуга, спецавтомобіль, інвалідність

Широківській ОТГ передали спецавтомобіль для людей з інвалідністю. широківська отг, перевезення, послуга, спецавтомобіль, інвалідність

Заступниця директора Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації Ірина Разуваєва з робочою поїздкою відвідала Широківську об’єднану територіальну громаду та розташовані на її території об’єкти соціальної сфери. Було проведено нараду, на якій фахівці розглянули й обговорили актуальні питання надання соціальних послуг жителям громади.

Також в ході робочої поїздки КУ «Центр соціальних послуг Широківської громади» урочисто передали новий спеціально обладнаний мікроавтобус, який може комфортно та безпечно перевозити осіб з інвалідністю (з порушеннями опорно-рухового апарату) та людей з маломобільних категорій.

Його було придбано коштом державного бюджету в рамках урядової програми «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю».

Авто укомплектоване пасажирським підіймачем, що керується дистанційним пультом і перехідним містком для зручності. Основні технічні параметри відповідають директивам безпеки ЄС.

Надалі користуватися автомобілем зможуть мешканці Широківської громади. Зокрема, особи з інвалідністю, у тому числі діти, які мають порушення опорно-рухового апарату або інші захворювання, пересуваються за допомогою технічних засобів реабілітації, інші маломобільні групи населення.

Так, особи з інвалідністю, що проживають у громаді, зможуть оперативно, комфортно та безпечно дістатись потрібного місця, установи, підприємства, органу влади тощо, а також брати участь у масових заходах, які проходять в громаді чи Запоріжжі. Послуги з перевезення надаватимуться безкоштовно.

Довідково.

У Запорізькій області запроваджується новий напрям стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень осіб з інвалідністю. Вказаний напрям є вкрай важливим для усунення бар’єрів у їх життєдіяльності, особливо це стосується людей на візках.

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 189 «Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату». Зокрема, обумовлено закупівлю таких автомобілів виконавчими органами міських рад (крім міст, що є обласними центрами, та міст обласного значення), сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад.

Міністерство соціальної політики України розробило відповідні Рекомендації щодо організації перевезення.

Департамент інформаційної та комунікацій з громадськістю

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*