“Соціальне таксі” користується популярністю серед тернополян (ВІДЕО)

“Соціальне таксі” користується популярністю серед тернополян (ВІДЕО). тернопіль, автомобіль, послуга, проект, соціальне таксі, outdoor, tree, road, land vehicle, vehicle, truck, wheel, transport, white, car. A van parked on the side of a road

ЩОДНЯ ПОСЛУГАМИ СОЦІАЛЬНОГО ТАКСІ КОРИСТУЮТЬСЯ МАЙЖЕ 10 ТЕРНОПОЛЯН

Оператор “Соціального таксі” за день приймає близько 10 замовлень. Телефонують люди, яким важко самостійно дістатись до лікарень чи адмінбудівель міста. Саме для них рік тому стартував проект “Соціальне таксі”. Тож, люди з особливими потребами абсолютно безкоштовно можуть скористуватися послугами спеціально оснащеного автомобіля.

Знімальна група Тернопіль1 виїжджає на виклики з водієм спеціального таксі, аби поспілкуватись з тими, хто користується такими послугами і почути відгуки. Водій Григорій саме їде за пасажиркою. Каже, за день це вже третій виїзд. Попереду ще чотири.

Для того, аби скористатися послугою “Соціальне таксі” потрібно хоча б за день подзвонити до благодійного центру. Дзвінки приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години. У центрі додають, в разі нагальної потреби телефонувати можна і пізніше, а також таксі може завезти не лише в межах містах, а й до сусідніх населених пунктів.

Христина Луцик, Тарас Троян

Т1 Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*