«Соціальне таксі» у Кривому Розі возитиме діток з ДЦП та онкозахворюваннями

«Соціальне таксі» у Кривому Розі возитиме діток з ДЦП та онкозахворюваннями. дцп, кривий ріг, онкозахворювання, послуга, соціальне таксі

«Соціальне таксі» у Кривому Розі возитиме діток з ДЦП та онкозахворюваннями. дцп, кривий ріг, онкозахворювання, послуга, соціальне таксі

У проєкті «Соціальне таксі» розширили перелік категорій громадян з особливими потребами та напрямки перевезень. З цього року користуватися послугою «соціального таксі» можуть також діти, хворі на дитячий церебральний параліч та онкозахворювання (у тому числі, в стадії ремісії) без обмеження кількості поїздок, повідомляє ТРК “Рудана”.

Ввели додатковий маршрут «Соціального таксі» – до діагностичних центрів та лабораторій. У планах міста – придбання додаткового спеціалізованого транспорту.

За час дії проєкту криворіжцям надали вже понад 4 тисячі послуг з перевезення трьома мікроавтобусами з підйомниками для колісних візків.

Радник міського голови Костянтин Павлов зазначив: «Ми створюємо зручні умови для пасажирів з особливими потребами у муніципальному транспорті. Протягом трьох років місто придбало 24 нових автобуси та 29 тролейбусів, обладнаних зручностями для людей з інвалідністю на візках, з вадами слуху та зору. Вони вже сьогодні працюють на міських маршрутах».

Торік у місті додатково облаштували та поновили зручності на 241 об’єкті (аптеки з підйомниками, амбулаторії). Крім того, у Кривому Розі з бюджету надають допомогу для обладнання зручностями житла криворіжців на інвалідних візках. Протягом трьох останніх трьох років збудовано 20 пандусів. З 2020 року виділяють кошти на їх ремонт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*