Соціальне таксі в Авдіївці: хто та як може скористатися послугою

Соціальне таксі в Авдіївці: хто та як може скористатися послугою. авдіївка, перевезення, послуга, соціальне таксі, інвалідність

Соціальне таксі в Авдіївці: хто та як може скористатися послугою. авдіївка, перевезення, послуга, соціальне таксі, інвалідність

Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради інформує мешканців міста про безоплатну соціальну послугу «Соціальне таксі», повідомляє avdeevka.city.

Послугою можуть скористатися особи з 1 та 2 групою інвалідності з порушенням опорно-рухового апарату, діти з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату, які пересуваються на інвалідних візках та зареєстровані у місті Авдіївка (в тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб), особи похилого віку, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, медичної допомоги, не мають працездатних родичів, та по відношенню до яких триває процедура оформлення до будинку-інтернату на державне утримання.

Перевезення здійснюється до таких соціально значущих об’єктів інфраструктури м. Авдіївка:

  • установи соціального захисту та соціального обслуговування населення;
  • заклади охорони здоров’я.

Транспортна соціальна послуга надається у робочі дні з 8:00 до 17:00 Споживач може скористатися соціальною послугою «Соціальне таксі» не більше 2 разів у місяць. За детальною інформацією та для замовлення соціальної послуги «Соціальне таксі» звертайтеся за телефоном: 095-361-99-06 з 8:00 до 17:00.

Алёна Светлова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*