«Соціальне таксі» запрацювало для мешканців Зимнівської ОТГ (ФОТО, ВІДЕО)

«Соціальне таксі» запрацювало для мешканців Зимнівської ОТГ (ФОТО, ВІДЕО). зимнівська отг, перевезення, підйомник, соціальне таксі, інвалідність

«Соціальне таксі» запрацювало для мешканців Зимнівської ОТГ. зимнівська отг, перевезення, підйомник, соціальне таксі, інвалідність

6-го вересня Зимнівська об’єднана територіальна громада отримала спеціально обладнаний автомобіль для перевезення людей з особливими потребами.

На презентацію автомобіля до Зимнівської ОТГ завітала Світлана Мишковець, заступник голови Волинської ОДА, а також В’ячеслав Католик, голова Зимнівської ОТГ.

«Соціальне таксі» запрацювало для мешканців Зимнівської ОТГ. зимнівська отг, перевезення, підйомник, соціальне таксі, інвалідність

“Далося нам це «великою кров’ю», бо заявку, яку необхідно було подати, дуже часто відхиляли – була велика кількість правок. Проте, за допомогою Волинської обласної державної адміністрації нам вдалося зробити це швидше. Це проект Міністерства соціальної політики. Впровадження в громадах соціального таксі – це таксі, яке буде слугувати для перевезення соціально незахищених верств населення, в тому числі, людей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Ця послуга безкоштовна”, – розповів очільник громади.

Утримання даного транспортного засобу буде відбуватись повністю за кошти місцевого бюджету.

“Заявку необхідно подавати за 2-3 дні, аби ми могли забезпечити подачу транспорту до будинку: треба вказувати дату та час, а також маршрут, який необхідний для людини”, – каже В’ячеслав Католик.

Віра Мудрик, начальник відділу соціального захисту населення Зимнівської ОТГ, зазначає:

“Буде довезення людей до лікарень, до організацій, медичних закладів, інклюзивних центрів та банківських установ. Загалом, для отримання адміністративних послуг”.

Основною метою «соціального таксі» є розширення соціальних послуг, поліпшення якості життя громадян похилого віку та інвалідів.

Автомобіль оснащено усім необхідним для перевезення людей з особливими потребами: автоматичним підйомником, кріпленням для візків, кондиціонером, а також, трьома місцями для супроводжуючих людину з особливими потребами. Розрахований на двох пасажирів із колясками. Кріплення для колясок – німецької фірми “АМФ”, які відповідають європейським нормам і стандартам щодо безпеки перевезення на транспорті.

Соціальне таксі курсуватиме населеними пунктами громади за графіком. Бажаючі зможуть подавати заявки, коли потрібен транспорт і маршрут коригуватиметься так, аби повністю охопити всіх жителів ОТГ, які потребують підвезення.

«БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*