Сумчани просять безбар’єрний простір у місті

Сумчани просять безбар’єрний простір у місті. суми, облаштування, петиция, пішохідний перехід, інвалідний візок, ground, outdoor, wheel, person, tire, bicycle wheel, land vehicle, bicycle, bike, vehicle. A bicycle parked on a sidewalk

На сайті онлайн-петицій зареєстроване звернення «Пониження тротуарів та встановлення тактильної плитки на пішохідних переходах».

«Проект має на меті облаштування пішохідних переходів для людей з обмеженими можливостями. Наше місто не є пристосованим для тих, хто вимушений пересуватися на інвалідному візку. Облаштування понижених тротуарів та встановлення тактильної плитки на пішохідних переходах дозволить зручно та самостійно пересуватись вулицями м. Суми. У сучасному суспільстві, в якому повинні існувати рівні можливості для всіх користувачів, найважливішими показниками якості є комфортність їх життєдіяльності. Тому створення безбар’єрного середовища забезпечить вільне пересування людей з обмеженими можливостями. Функціонування в таких умовах дозволяє громадянам з особливими потребами вести незалежну ні від кого життєдіяльність.

Вулиці, на які слід звернути увагу, у разі реалізації проекту: Харківська, Металургів, Петропавлівська, Герасима Кондратьєва. А також проспект Михайла Лушпи та проспект Тараса Шевченка», – пише авторка петиції Грицай Марина Олексіївна.

Дата початку збору підписів: 10 січня 2020 р. До кінця збору підписів залишилось: 45 днів. Станом на 10 січня петицію підписали 2 особи з 250 необхідних.

Sumy.Today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*