Транспорт у Мукачеві буде комфортним і для громадян з обмеженими фізичними можливостями

Транспорт у Мукачеві буде комфортним і для громадян з обмеженими фізичними можливостями. мукачеве, автобус, депутат, комфорт, обмеженими фізичними можливостями, yellow, chair, bus, vehicle, train, subway

Депутатів цікавило чи будуть враховані потреби мукачівців, які відносяться до людей з обмеженими можливостями при закупівлі автобусів.

Розглянувши звернення директора підприємства «Громадський транспорт Мукачева», та з метою забезпечення діяльності «Громадський транспорт Мукачева», врахувавши рекомендації постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, депутати міської ради затвердили «Програму підтримки підприємства на 2017-2020 роки».

Виконання цієї Програми повинно задовольнити потреби у впорядкованій системі громадських перевезень з оптимальною сіткою маршрутів, забезпеченні комфортабельними економічними автобусами, що є нагальною та соціальною необхідністю, вирішення якої гостро постає перед міською територіальною громадою.

Відчутне покращення якості послуг з пасажирських перевезень на території міста Мукачева потребує створення автопарку, рухомого складу шляхом придбання нових автобусів, які зможуть задовольнити потреби у комфортному пересуванні містом усіх верств населення, враховуючи потреби громадян з обмеженими фізичними можливостями.

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми:

1 етап – 2017 рік 45 000,0
2 етап – 2018 рік 15 000,0
3 етап – 2019 рік 15 000,0
4 етап – 2020 рік 15 000,0

Депутатів цікавило чи будуть враховані потреби мукачівців, які відносяться до людей з обмеженими можливостями при закупівлі міських автобусів на що міський голова Андрій Балога зауважив: «Ми не маємо права нічого закуповувати, не врахувавши при цьому потреб людей з обмеженими можливостями».

zakarpatpost.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*