У Чернівцях презентували оновлену мапу доступності

У Чернівцях презентували оновлену мапу доступності. чернівці, карта доступності, пересування, презентація, інвалідність, outdoor, building, road, wheel, riding, bicycle, land vehicle, wheelchair, vehicle, tire. A person riding a bicycle on a city street

У Чернівцях презентували оновлену мапу доступності. чернівці, карта доступності, пересування, презентація, інвалідність

29 травня у Чернівцях презентували оновлену карту доступності.

Як передає кореспондентка molbuk.ua, мапу презентували у Ресурсному центрі громадського активізму.

“Карта доступності міста Чернівці була вперше представлена восени минулого року. Зараз завдяки грантодавцям нам вдалося розробити таку ж карту ще у двох районних центрах – у Сторожинці і у Вижниці. Ту мапу, що була представлена восени ми зараз розширили на вулиці Героїв Майдану, Головна, Садова, проспект Незалежності, а також на Небесної Сотні. Нас цікавить можливість пересування по тротуарах, а також по перехрестях для маломобільних верств населення. До маломобільних верств населення входять люди з інвалідністю, люди, які пересуваються за допомогою інвалідних візочків, люди похилого віку, вагітні жінки, батьки з дитячими візочками, люди з валізами і навіть жінки на підборах”, – розповів керівник Чернівецької обласної громадської організації “Захист”, Богдан Бойко.

Карту доступності Чернівців та міст Чернівецької області можна переглянути за посиланням.

“Карта зроблена на сервісі Google Maps, який дозволяє ставити позначки, робити дописи та вставляти фото. До кожного позначеного об’єкта у нас є фотографія. На карту нанесені пішохідні переходи, а також перешкоди на тротуарах, які заважають вільно рухатися тротуаром. На карті є три позначки. Є позначка синього кольору, це означає, що пішохідний перехід абсолютно доступний. Позначка жовтого кольору означає, що перехід є умовно доступним, тобто люди (маломобільні), які є більш активними, зможуть подолати цю перешкоду. І позначки червоного кольору означають, що даний пішохідний перехід або пошкодження на тротуарі роблять це місце недоступним для маломобільних верств населення”, – додав Богдан Бойко.

Після презентації керівниці голова ГО Чернівецького товариства людей з інвалідністю “Мрія”, Любов Свіріденко та голова Чернівецької обласної організації людей з інвалідністю “Лідер”, Валентина Добридіна на прикладі вулиці Героїв Майдану показали, наскільки недоступними є тротуари та пішохідні переходи.

«Молодий буковинець»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*