У Каховці запрацювало соціальне таксі

У Каховці запрацювало соціальне таксі. каховка, перевезення, послуга, соціальне таксі, інвалідність

У Каховці запрацювало соціальне таксі. каховка, перевезення, послуга, соціальне таксі, інвалідністьРішенням виконавчого комітету Каховської міської ради від 19.01.2021 року
№ 22 затверджено Положення про порядок відшкодування за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади організації осіб з інвалідністю «Спроможна громада «Рідна Земля» витрат, пов’язаних із наданням послуг із перевезення спеціально пристосованим транспортом «Соціальне таксі» осіб з інвалідністю. На 2021 рік з міського бюджету передбачено кошти в сумі 75,0 тис. грн. на організацію роботи «Соціального таксі». Про це розповіли на сторінці громади.

Послуга соціального таксі буде надаватися з 1 лютого 2021 року жителям Каховської міської територіальної громади, які мають інвалідність І та ІІ груп з порушеннями опорно – рухового апарату, інвалідність по зору І групи (у супроводі) та дітям з інвалідністю (з порушеннями опорно – рухового апарату).

Перевезення осіб з інвалідністю буде здійснюватися за наступними напрямками: установи соціального захисту, медичні, комунальні, банківські установи, ЦНАП. Скористатися послугою можна не більше 3 разів на місяць (у прямому та зворотньому напрямках).

Соціальне таксі – це доступний транспорт для осіб з інвалідністю: мікроавтобус FORD має автоматичний підйомник для візків; інвалідний візок; GPS-трекер для відслідковування місцезнаходження автомобіля.

Таксі працюватиме по буднях (понеділок – п’ятниця), час роботи: 8.30 – 16.30. Замовлення обробляється одразу. Номер оператора – 050 419 41 42.

Для отримання послуги вперше пасажиру необхідно заповнити заяву та надати ксерокопії наступних документів:

– паспорта громадянина України з місцем реєстрації;

– довідки МСЕК з підтвердженням, що інвалідність пов’язана з порушенням опорно-рухового апарату;

– пенсійного посвідчення або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги.

Український Південь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*