У Кам’янському з’явилась нова транспортна послуга – «Соціальне таксі» (ФОТО)

У Кам’янському з’явилась нова транспортна послуга – «Соціальне таксі» (ФОТО). кам’янське, пандус, підйомник, соціальне таксі, транспорт, sky, outdoor, land vehicle, vehicle, wheel, transport, minivan, compact van, city car, van. A van parked in front of a bus

У Кам’янському з’явилась нова транспортна послуга – «Соціальне таксі». кам’янське, пандус, підйомник, соціальне таксі, транспорт

31 травня в Кам’янському стартувала програма «Соціальне таксі», яка значно полегшить життя маломобільних груп населення. Спеціалізований транспорт перевозитиме дорослих і дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату, які пересуваються на візках.

Перед першим виїздом автомобілі, оснащені пандусами та підйомниками, презентували на майдані Петра Калнишевського. На заході були присутні Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, його заступники, секретар міської ради, представники управління соціального захисту населення.

Надання транспортної послуги організовано на базі територіальних центрів соціального обслуговування Дніпровського і Південного районів. Діє послуга в територіальних межах нашого міста.

Першими «Соціальним таксі» скористалися маленький Ілля з мамою, які з’їздили в лікарню. Раніше це було для них дуже проблематично.

Заявки на таксі приймають диспетчера терцентру соціального обслуговування особисто або по телефону. Надання послуги здійснюється на безоплатній основі.

«У першу чергу ця послуга надаватиметься дітям із захворюваннями опорно-рухового апарату, яких у нашому місті 59. Обладнані пандусами ГАЗелі підвозитимуть дітей до медичних установ, вокзалів, до місць відпочинку або в інші місця. У разі необхідності, ймовірно, ми будемо збільшувати кількість таких таксі», – сказав Андрій Білоусов.

Кам`янська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*