У Києві для дітей з порушеннями зору та слуху було організовано безкоштовну екскурсію з урахуванням їх індивідуальних потреб

У Києві для дітей з порушеннями зору та слуху було організовано безкоштовну екскурсію з урахуванням їх індивідуальних потреб. київ, діти, екскурсія, порушення зору та слуху, інвалідність

У Києві для дітей з порушеннями зору та слуху було організовано безкоштовну екскурсію з урахуванням їх індивідуальних потреб. київ, діти, екскурсія, порушення зору та слуху, інвалідність

До Всесвітнього дня туризму для дітей з порушеннями зору та слуху було організовано безкоштовну екскурсію з урахуванням їх індивідуальних потреб. Ініціаторами екскурсії виступили Управління туризму та промоцій КМДА, КНП «Київський центр розвитку туризму» та Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська.

За словами Уповноваженої Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Лесі Петрівської, для міської влади надзвичайно важливо, щоб сучасна європейська столиця була доступною та комфортною для кожного без винятку мешканця та гостя міста.

«Наразі туристичний маршрут був розроблений з урахуванням потреб юних мандрівників – на кожній локації були мінімакети туристично привабливих об’єктів із застосуванням шрифту Брайля, а перекладач жестової мови допомагав пізнавати столицю дітям з порушеннями слуху. Після прогулянки мали нагоду поспілкуватись з батьками мандрівників, які наголосили на інформативності екскурсії, оскільки діти саме розпочали вивчення історії у школі», – розповіла Леся Петрівська.

Як зазначила начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова, актуальною є інтеграція людей з інвалідністю в суспільство та забезпечення для них рівних можливостей в різних сферах життя.

«Одним з пріоритетних напрямків діяльності є розбудова інклюзивного сучасного міста. Наразі розробляємо туристичні маршрути, які будуть адаптовані відповідно до потреб осіб з інвалідністю. До Всесвітнього дня туризму організували екскурсію для дітей з порушеннями зору та слуху. Маршрут охопив усі відомі пам’ятки столиці, які є туристичними візитівками міста Києва. Крім цього, на честь свята разом з в. о. директора КНП «Київський центр розвитку туризму» Даніїлом Барашкіним презентували дітям подарунки з логотипом столиці України», – додала Марина Радова.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*