У Києві незрячим людям надають соціальну послугу фізичного супроводу

У Києві незрячим людям надають соціальну послугу фізичного супроводу. київ, нарада, незрячий, соціальна послуга, супровід

У Києві незрячим людям надають соціальну послугу фізичного супроводу. київ, нарада, незрячий, соціальна послуга, супровід

Депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко спільно з Уповноваженою Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Лесею Петрівською, заступницею голови Київської міської державної адміністрації Мариною Хондою та представниками структурних підрозділів КМДА провели робочу нараду та розглянули звернення Українського товариства сліпих щодо забезпечення надання соціальної послуги фізичного супроводу для незрячих людей у столиці.

Як зазначила Марина Порошенко, в Києві мешкають понад дві тисячі людей з порушеннями зору, половина з них – незрячі. Переважна більшість цих людей мають родичів та близьких, які допомагають їм із супроводом, проте є й ті, кому немає від кого чекати підтримки, тому вони залишаються ізольованими від світу.

«Наразі соціальну послугу фізичного супроводу у столиці потребують отримати орієнтовно 250 мешканців. Але оскільки Державний стандарт соціальної послуги фізичного супроводу осіб з інвалідністю з порушенням зору було затверджено тільки наприкінці червня цього року – міська влада лише з наступного року зможе забезпечити її надання повною мірою. Наразі ми працюємо над поступовим розв’язанням зазначеного питання, зокрема працівники територіальних центрів соціального обслуговування надають послугу супроводу для 53 осіб з порушенням зору, а ще близько 100 киян зможуть її отримати після реєстрації в цих центрах», – наголосила Марина Порошенко.

Депутатка додала, що згодом, після уточнення потреби, столиця закупить дану послугу у громадських організацій, які працюють з незрячими. Це дозволить забезпечити соціальною послугою фізичного супроводу кожного, хто її потребує.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*