У Маріуполі працює «Соціальне таксі» для людей з інвалідністю (ФОТО)

У Маріуполі працює «Соціальне таксі» для людей з інвалідністю (ФОТО). мариуполь, послуга, поїздка, соціальне таксі, інвалідність, outdoor, person, wheel, road, land vehicle, tire, vehicle, wheelchair, clothing, cart. A group of people riding on the back of a bicycle

У Маріуполі працює «Соціальне таксі» для людей з інвалідністю. мариуполь, послуга, поїздка, соціальне таксі, інвалідність

Щоб пересування по Маріуполю людей з інвалідністю було ще більш комфортним, в місті працює «Соціальне таксі». За рік послугами спеціально обладнаного автомобіля скористалися понад 300 разів.

Маріупольців відвозили до медичних установ, банків, аптек, органів місцевого самоврядування, установ соціального захисту, освіти та культури, залізничний та автовокзал. Поїздки проходять в супроводі працівника Маріупольського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Кожен раз долається не мала відстань, і такий підхід мінімізує витрати часу і сил на дорогу.

Даною послугою можуть скористатися люди з інвалідністю першої та другої групи, діти з інвалідністю від 5 років, люди без встановленої групи інвалідності, але у яких в медичних документах вказана неможливість самостійного пересування. Проект реалізується в рамках програми «Доступне місто». Його розробкою займалася не тільки міська рада Маріуполя, а й люди з інвалідністю.

«Соціальне таксі» задіяно по всіх районах міста, щодня, крім вихідних (сб, нд). Подати заявку на виклик «Соціального таксі» можна за телефоном – (098) 003-06-03, пн-чт – з 8:00 до 17:00, пт – з 8:00 до 16:00 (перерва з 12:00 до 12:48), або звернувшись в контакт центр 15-55 (цілодобово). Одна людина має можливість за одну поїздку відвідати кілька локацій, та може скористатися послугою «Соціальне таксі» два рази на місяць. Всі поїздки здійснюються безкоштовно.

Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*