У регіоні об’єкти громадського призначення облаштовують для доступності інвалідів

У регіоні об’єкти громадського призначення облаштовують для доступності інвалідів. запорізька область, доступність, обмеженими фізичними можливостями, інвалід, інвалідність, table, person, human face, indoor, group, people, clothing, suit, lecture, man. A group of people sitting at a table

У регіоні об’єкти громадського призначення облаштовують для доступності інвалідів. запорізька область, доступність, обмеженими фізичними можливостями, інвалід, інвалідність

Стан затвердження детальних планів облаштування об’єктів громадського та цивільного призначення засобами для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями у Запорізькій області на 2017 рік обговорено учасниками засідання обласного комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, яке відбулось під керівництвом заступника голови облдержадміністрації-керівника апарату Зінаїди Бойко.

– Запорізькою обласною державною адміністрацією продовжується робота щодо забезпечення безперешкодного доступу маломобільних груп населення до об’єктів громадського та цивільного призначення. Розроблено перелік затверджених проектів детальних планів облаштування засобами безперешкодного доступу до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, а саме закладів освіти, культури, охорони здоров’я, органів державного та місцевого самоврядування, органів праці та соціального захисту населення по Запорізькій області на 2017 рік, – зазначила Зінаїда Бойко.

З метою забезпечення додержання та реалізації прав і свобод осіб з інвалідністю відповідно до вимог Конвенції про права осіб з інвалідністю, Указом Президента України затверджено заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю. Одним із таких заходів залишається питання забезпечення доступу людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до суб’єктів соціальної інфраструктури області.

За станом на 12.04.2017 року по Запорізькій області облаштовано засобами безперешкодного доступу 90,7% загальної кількості об’єктів соціальної інфраструктури, з них – 40,4% пандусами, 50,3% мають безперешкодний доступ.

У поточному році заплановано облаштувати пандусами 140 об’єктів громадського та цивільного призначення, 81 об’єкт поручнями та встановлення 49 кнопок виклику.

– На засіданнях архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації надаються рекомендації розробникам містобудівної документації щодо створення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями. Обласною державною адміністрацією постійно ведеться робота з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування щодо можливості передбачення виділення коштів на розробку детальних планів облаштування об’єктів житлового, громадського та іншого призначення щодо забезпечення безперешкодного доступу до них людей з обмеженими фізичними можливостями, – відзначив начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександр Билим.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*